המטרה של האנציקלופדיה העולמית החדשה

האינציקלופדיה העולמית החדשה מארגנת ידע אנושי באופן המאפשר לקורא ללמוד מידע, לא רק לשמו, אלא לצורך ערכו לעולם כולו. המטרה הבסיסית של האנציקלופדיה היא לקדם ידע שמוביל לאושר, לרווחה ולשלום עולמי.

האנציקלופדיה העולמית החדשה היא גוף ידע מתרחב והולך המכיל כיום אלפי מאמרים שנבחרו בקפידה.

האנציקלופדיה העולמית החדשה מיועדת לשימוש על ידי מורים ותלמידים הנמשכים לקלות השימוש בוויקיפדיה, אך מודאגים מאיכות, עקביות וערכי ליבה. אנציקלופדיה עולמית חדשה משלבת את היתרונות הגדולים של מדיה מקוונת מקוונת פתוחה עם אלה של פיקוח עריכה מסורתי וזהיר על ידי חוקרים. הנה לנו היתרון של היפר-קישורים ופירוט רב יותר שנמצאים באנציקלופדיות מקוונות, בשילוב עם סקירה מסורתית של עובדות, דקדוק וערכים.

אנציקלופדיה זו מתעלה על ההנחות המטאפיזיות הן של ההשכלה והן של האנציקלופדיות המודרניות. מקורה של פרויקט זה הוא Sun Myung Moon. לפיכך, תכנים מלומדים נושאים ומקרינים ערכים הקשורים למטרה אנושית, לעיצוב הבריאה המצוי בדתות ובמסורות הרוחניות הגדולות בעולם, כמו גם זה שמתגלה בבירור דרך המדע ובחייהם ועבודתם של אנשי המצפון.

אנציקלופדיה מקוונת בחינם

אנציקלופדיה זו מיועדת לקורא הכללי וזמינה באופן מקוון והיא בחינם לכל האנשים עם גישה לאינטרנט. זה חלש מאוד לחלוצי ויקיפדיה. בסיס פורץ דרך זה משולב במסירות של עורכי וכותבי NWE המשתמשים במאמרים בוויקיפדיה כבסיס למאמרים שלהם ופועלים לשיפורם על סמך הכשרה ומומחיות בתחומי הנושא שלהם בהתאמה, ועמידה בהנחיות המחמירות של הכותבים לפרויקט זה.

כנקרא בוויקיפדיה, בהתאם לתנאי הרישיון CC-by-sa, גרסת המאמר של כל מסמך שיובא מוויקיפדיה מתועדת, מצוטטת בקפדנות ומקושרת למאמר בוויקיפדיה כך שהיסטוריה שלמה של המסמך שלה בנייה נותרה זמינה. למאמרים שלא הושגו בתחילה מוויקיפדיה זכויות יוצרים או רישיונות בהתבסס על מצבם הספציפי.

מקור הפרויקט

12,000 המאמרים הראשונים של האנציקלופדיה העולמית החדשה מומנו על ידי תמיכתם הנדיבה של UPF / IIFWP, ומנוהלים על פי חוזה על ידי הוצאת Paragon House. האשראי נובע מההנהגה המייסדת הבאה: יו”ר הפרויקט: דר. צ’ונג הוואן קוואק, מנהל פרויקט: דר. תומאס ג. וולש, עורך ראשי: ד”ר. פרנק קאופמן, יו”ר מועצת הסקירה העריכתית ד”ר אנדרו ווילסון, מנהל עסקים: דר. גורדון אנדרסון, עורך מנהל: מר. רוברט ברוקס, מנהל IT: מר חסר ברקיץ ‘.

SOURCE: http://www.newworldencyclopedia.org/entry/New_World_Encyclopedia:About